Author: j***n
Date:
Review: Nice product, Very good quality ...thanks a lot shein...
顏色: 金色
Price: HK$649.76
Original Price: HK$829.38
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A70 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2411165999719365 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 3966836 people said the quality is very good!
Author: j***n
Date:
Review: Nice product, Very good quality ...thanks a lot shein...
顏色: 金色
Author: l***x
Date:
Review: very good nice cp gold
顏色: 金色
Author: 6***8
Date:
Review: satisfied cusrtomer po ako sa apps at seller na ito,. iningatan po ang unit na ma deliver sa akin na na paka husay,.thank you so much po..... highly appreciated....
顏色: 金色
Author: r***4
Date:
Review: منتجات رائعه جدا جدا وجذابة المنتج رائع 😎 👍 جيده جوده
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.